بونوس تولدت مبارک مگاپاری

0
162

این صفحه درباره بونوس تولدت مبارک مگاپاری می باشد. سایت شرط بندی مگاپاری برای شما عزیزان هدیه تولد ویژه ای در نظر گرفته تا کاربران خود را شگفت زده کند. با ثبت نام در سایت مگاپاری و شارژ حساب کاربری خود، فعالیت در بخش های مختلف Megapari را شروع کنید و از بازی های متنوع این سایت لذت ببرید و بونوس تولت مبارک دریافت کنید! برای ادامه مطلب با مجله مگاپاری همراه باشید.

بونوس تولدت مبارک Megapari

بونوس تولدت مبارک Megapari

می‌ خواستیم در روز تولدت لبخند بزنی، بنابراین چیز خاصی را فقط برای شما در نظر گرفته‌ ایم. در روز تولدتان از ما هدیه بگیرید! شما می توانید چند چرخش رایگان، یک بونوس نقدی، یا حتی یک هدیه ویژه از تیم ما دریافت کنید که به هر کجای دنیا که هستید ارسال می شود!
برای دریافت هدیه خود، باید مشخصات شخصی خود را در پروفایل خود تأیید کرده و حساب خود را تأیید کنید. پس از انجام این کار، هدیه شما به طور خودکار به حساب شما واریز می شود.

کارشناسان ما یک بونوس ویژه تولد به شما هدیه می دهند تا به شما کمک کنند تا جشن شیکی بگیرید!

شرایط دریافت پاداش:

  • شما باید حداکثر 30 روز قبل از تولد خود ثبت نام کنید
  • مجموع مبلغ واریزها در 30 روز گذشته نباید کمتر از 100 EUR باشد
  • اطلاعات پروفایل شما به طور کامل تکمیل شده است، و شماره تلفن و آدرس ایمیل شما تایید شده است
  • شما باید رضایت خود را برای دریافت بونوس در حساب کاربری من داده باشید، و شرکت نباید شما را از دریافت بونوس ها منع کند
  • شما فقط می توانید این بونوس را 1 بار در سال دریافت کنید.

طبق شرایط و ضوابط، شرکت این حق را دارد که بدون ارائه توضیح از دریافت بونوس به هر مشتری خودداری کند. این شرکت همچنین این حق را برای خود محفوظ می دارد که قبل از واریز وجه نقد به حساب مشتری، از هر مشتری مدارک شناسایی درخواست کند. اگر در مورد این بونوس سوالی دارید، لطفا با تیم پشتیبانی مشتری ما تماس بگیرید.

 🔵 صفحه پیشنهادی
چقدر پسندیدی؟😍

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید